Job offers
QA Tester
Published on: 1662595200

Zadania:

Tworzenie technicznych i/lub biznesowych przypadków testowych w oparciu o wymagania biznesowe i projekt techniczny

Opracowanie zautomatyzowanych i standardowych przypadków testowych dla różnych rozwiązań

Korzystanie z narzędzi testowych (jesteśmy otwarci na poznanie preferowanych przez Ciebie narzędzi)

Zaplanowanie i uruchomienie nowych lub zaktualizowanych testów regresji

Sprawdzanie funkcji pod kątem podanych kryteriów akceptacji

Closes in 9 days!

Salary:

Wymagania:

Doświadczenie w testowaniu oprogramowania i chęć kreowania wysokiej jakości
rozwiązań

Automatyzacja przypadków testowych (obowiązkowo)

Git, SQL, podstawy Pythona

Znajomość rozwiązań chmurowych

Alternatywne umiejętności: JIRA, testowanie ręczne, Octane, Terraform

Systemy operacyjne oparte na Uniksie (mile widziane)

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienia na umowę o pracę

Sprzęt (laptop, 2 monitory), dowolny system

Refundacja za pracę zdalną

Pakiet relokacyjny

Świadczenia dojazdowe za 1 rok 150zł/miesięcznie

Zasiłek chorobowy, płatny urlop, kupon sodexo, budżet na szkolenia

Dostępne benefity (pakiet medyczny, sportowy)

Any questions? Contact

Tamara Szostakowska

Recruitment Specialist