Job offers
Specjalista ds. VAT
Published on: 1659052800

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Warszawa
  • Tryb pracy: hybryda (2-3 dni pracy zdalnej w tygodniu)
  • Długość współpracy: długofalowa
  • Budżet: 7500 - 8000 PLN brutto (w zależności od poziomu doświadczenia)

Zakres zadań:

  • Zapewnianie wysokiej jakości dokumentacji procesowej (SOP)
  • Kontrola jakości faktur (Londyn, Zjednoczone Emiraty Arabskie)
  • Zapewnianie, że raporty miesięczne, kwartalne i ad hoc są przygotowywane zgodnie z procesem i uzgodnionym harmonogramem
  • Aktualizacja kont i skrzynki pocztowej VAT Potential
  • Przesyłanie ostatecznej deklaracji VAT dla wszystkich krajów objętych zakresem
  • Śledzenie bieżących zmian w obszarze podatku VAT
  • Aktualizacja procedur
  • Przeprowadzanie kontroli jakości
Closes in 16 days!

Salary:

7500 - 8000 PLN gross

Wymagania:

  • 2-5 lat doświadczenia w dziale Tax/VAT
  • Znajomość zagadnień podatkowych, VAT i księgowości
  • Znajomość programu SAP + Excel
  • Język angielski - poziom C1
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu w umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego
  • Premia związana z wynikami pracy
  • Szeroki zakres możliwości szkoleniowych

Any questions? Contact

Agnieszka Bazyl

Recruitment Specialist