Job offers
Senior Java Software Engineer
Published on: 1658275200

Informacje o projekcie:

  • Branża: e-Commerce
  • Siedziba firmy: Gliwice, Wrocław, Warszawa
  • Obszar projektu: wdrażanie nowoczesnych rozwiązań e-commerce opartych na mikroserwisach
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Wynagrodzenie: 1300 netto/dzień lub umowa o pracę 17-20k brutto
  • Stos technologiczny: Java 8+, Spring Framework, JPA, Hibernate, REST, GIT, JUNIT, SQL, NoSQL, SAP Commerce, Kubernetes, Docker, Apache Kafka, RabbitMQ, AWS/ Azure/GPC, JVM, mikroserwisy

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za projekt od analizy po implementacje
  • Współpraca z zespołem projektowym i klientem
  • Zaangażowanie w projektowanie systemu na poziomie architektury
  • Uczestniczenie w wyborze technologii
  • Kreowanie procesów i realny wpływ na rozwiązania w projekcie
  • Pełnienie roli mentora
  • Śledzenie i wdrażanie w codziennej pracy najnowszych trendów technologicznych, procesów i narzędzi
Closes in 7 days!

Salary:

B2B: 1300 PLN net/day; CoE: 17 000 - 20 000 PLN gross

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie (5+) w programowaniu aplikacji Java, mile widziane doświadczenie w projektowaniu lub wdrażaniu systemów
  • Bardzo dobra znajomość Spring, ORM, baz danych
  • Stosowanie wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programowania
  • Rozumienie zasad konteneryzacji i rozwiązań cloudowych
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów
  • Otwartość i chęć pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami e-commerce
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę nad najnowocześniejszymi technologiami i dynamicznie rozwijającymi się projektami e-commerce
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie
  • Kurs języka angielskiego
  • Możliwości rozwoju zawodowego: szkolenia, certyfikaty, uczestnictwo w konferencjach
  • Dostęp do firmowej biblioteki
  • Regularne imprezy integracyjne
Any questions? Contact

Sabina Kulawik

Junior Recruitment Specialist