Job offers
Java Technical Architect
Published on: 1658275200

Informacje o projekcie:

  • Branża: e-Commerce
  • Siedziba firmy: Gliwice, Wrocław, Warszawa
  • Obszar projektu: praca deweloperska z zespołem projektowym nad produktem dla jednego z globalnych klientów
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Wynagrodzenie: 27k netto B2B/ miesiąc lub umowa o pracę 20-23 k brutto

Opis stanowiska:

  • Współpraca z zespołem projektowym nad produktem dla jednego z globalnych klientów
  • Projektowanie systemu na poziomie architektury
  • Zrozumienie zależności budowanego systemu w kontekście innych systemów składających się na finalne rozwiązanie
  • Uczestnictwo w rozmowach z klientem
  • Analiza błędów i problemów
  • Kreowanie nowych rozwiązań udostępnianych w firmie
  • Uczestniczenie w wyborze technologii
Closes in 7 days!

Salary:

B2B: 27000 PLN net; CoE: 20 000 -23 000 gross

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów
  • Rozległa wiedza techniczna na temat systemów korporacyjnych i integracji oprogramowania
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów
  • Znajomość Java, JavaScript, TypeScript
  • Wiedza na temat sprzętu komputerowego, systemów sieciowych, rozwiązań chmurowych (AWS, Azure, GCP)
  • Doświadczenie w skalowalności rozwiązań
  • Umiejętność analizy, oceny i wyboru odpowiedniego oprogramowania lub sprzętu oraz metody integracji
  • Mile widziane doświadczenia w mierzeniu wydajności zmodernizowanego lub nowo zainstalowanego systemu

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę nad najnowocześniejszymi technologiami i dynamicznie rozwijającymi się projektami e-commerce
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie
  • Kurs języka angielskiego
  • Możliwości rozwoju zawodowego: szkolenia, certyfikaty, uczestnictwo w konferencjach
  • Dostęp do firmowej biblioteki
  • Regularne imprezy integracyjne
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist