Job offers
Mid/Senior Software Tester
Published on: 1655078400

Informacje o projekcie:

  • Sektor: Finanse, FinTech
  • Praca hybrydowa, ilość dni w biurze do ustalenia
  • Lokalizacja: Katowice, ul. Wrocławska
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2/C1
  • Budżet: Mid B2B max 120 PLN/ netto/h + VAT, Senior B2B 160 PLN netto/h + VAT

Zakres zadań:

  • Analiza wymagań projektu
  • Projektowanie przypadków testowych i ich realizacja
  • Praca nad ulepszeniem platformy automatyzacji testów
  • Współpraca z zespołem Scrum
  • Udział w tworzeniu wysokiej jakości oprogramowania
Closes in 12 days!

Salary:

B2B: Mid-120 PLN/ netto/h, Senior-160 PLN netto/h

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania i chęć kreowania wysokiej jakości rozwiązań cyfrowych
  • Znajomość Jira oraz metodyk zwinnych (Scrum, Kanban, XP)
  • Wiedza o systemach automatyzacji testów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, staranność i chęć nauki
  • Znajomość Selenium

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt b2b
  • Udział w projektach z branży fintech
  • Hybrydowy model pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
Any questions? Contact

Aleksandra Kowalska

Recruitment Assistant