Job offers
Senior Angular Developer - 100% Remote
Published on: 1654819200

Zakres zadań:

  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla branży medycznej oraz MedTech
  • Tworzenie aplikacji internetowych w ramach projektów z zespołem Connected Health dla kluczowych klientów
  • Udział w całym cyklu życia oprogramowania
  • Ścisła współpraca z architektami systemów w zakresie zaleceń technologicznych i krytycznych decyzji w całym cyklu życia projektu
  • Komunikacja z członkami zespołu w celu rozwiązywania złożonych wyzwań technicznych
  • Opracowywanie rozwiązań zgodnych ze standardami dotyczącymi urządzeń medycznych
Closes in 9 days!

Salary:

Wymagania:

  • 5+ lat doświadczenia jako front-end developer
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Doświadczenie zawodowe z Angular, CI/CD, systemami kontroli wersji
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość HTML5, CSS, RxJS, Redux
  • Doświadczenie zawodowe z innym nowoczesnym frameworkiem Frontendowym
  • Wcześniejsze doświadczenie tworzeniu rozwiązań dla branży medycznej lub systemów krytycznych dla bezpieczeństwa
  • Świadomość domeny medycznej lub klinicznej
  • Znajomość systemów telemedycyny

Oferujemy:

  • Niepowtarzalna możliwość pracy przy innowacyjnych projektach dla branży medycznej
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Wspaniałe środowisko uczenia się z perspektywami rozwoju kariery
  • Możliwość pracy z innymi utalentowanymi profesjonalistami
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
Any questions? Contact

Natalia Niemczyk

Recruitment Specialist