Job offers
Senior Java Developer - 100% Remote
Published on: 1654819200

Zakres zadań:

  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla branży medycznej oraz MedTech
  • Projektowanie i rozwój najnowocześniejszych, wysoce skalowalnych systemów korporacyjnych JAVA
  • Udział w całym cyklu życia oprogramowania
  • Udział w tworzeniu wymaganiach systemowych
  • Ścisła współpraca z architektami systemów w zakresie zaleceń technologicznych i krytycznych decyzji w całym cyklu życia projektu
  • Efektywna komunikacja z klientami i członkami zespołu w celu rozwiązywania złożonych wyzwań technicznych
  • Identyfikacja możliwości poprawy i konstruktywne sugestie dotyczące zmian
Closes in 9 days!

Salary:

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu i rozwoju systemów JAVA
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Spring (Spring Boot)
  • Znajomość zagadnień: modele danych, OOP i wzorce projektowe
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji serwerowych za pomocą interfejsu API REST
  • Doświadczenie z bazą danych SQL (mile widziana znajomość MariaDB)
  • Dobra znajomość JPA (Hibernate)
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów opartych o architekturę mikroserwisów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Kafka (lub dowolny broker komunikatów)
  • Kubernetes i Docker
  • CI/CD
  • Znajomość bibliotek serializacji (na przykład Avro, Protobuf, JSON)
  • Profilowanie/dostrajanie wydajności aplikacji
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Znajomość systemów telemedycyny

Oferujemy:

  • Niepowtarzalna możliwość pracy przy innowacyjnych projektach dla branży medycznej
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Wspaniałe środowisko uczenia się z perspektywami rozwoju kariery
  • Możliwość pracy z innymi utalentowanymi profesjonalistami
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
Any questions? Contact

Natalia Niemczyk

Recruitment Specialist