Job offers
OtC Specialist with French/Italian
Published on: 1653436800

  • Lokalizacja: Kraków/ praca hybrydowa, 2 dni w tygodniu w biurze
  • Rodzaj projektu: finanse/rachunkowość
  • Harmonogram pracy: od poniedziałku do piątku, 8h (9-17)
  • Wymagany język angielski i francuski lub włoski (min.B2)
  • Wynagrodzenie: 7500 - 9000 PLN brutto

Zakres zadań:

  • Przeglądanie i kompletowanie zamówień w SAP
  • Tworzenie zamówień, wysyłanie potwierdzeń do klienta
  • Przygotowywanie faktur, dokumentów przewozowych
  • Tworzenie i przesyłanie faktur drogą elektroniczną
  • Monitorowanie niespłaconego zadłużenia i w razie potrzeby kontakt z klientami
  • Przetwarzanie płatności przychodzących i wychodzących oraz kontakt z klientami w przypadku pytań
  • Wykonywanie kontroli wewnętrznych
  • Udział w rozwoju procesów (przynoszenie nowych pomysłów)
  • Dopasowanie do jednostek produkcyjnych, działu sprzedaży, logistyki/wysyłki, magazynu lub personelu przewoźnika logistycznego w celu przyspieszenia lub śledzenia przesyłek
Closes in 6 days!

Salary:

7500 - 9000 PLN brutto

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze OtC/AR
  • Znajomość języka angielskiego i włoskiego lub francuskiego (min. B2)
  • Doświadczenie w pracy z SAP
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Dbałość o szczegóły
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna Lux Med.
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Fundusz świadczeń socjalnych
  • Zajęcia językowe
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Unikalna okazja do uczestniczenia w tworzeniu Centrum i współtworzenia procesów
  • Możliwości rozwoju i wpływ na codzienne czynności
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Fantastyczna atmosfera pracy
Any questions? Contact

Joanna Wójcik

Junior Recruitment Specialist