Job offers
Presales Engineer z językiem niemieckim
Published on: 1650844800

Informacje o projekcie:

  • Branża: Technology Consulting
  • Obszar projektu: opracowywanie architektury rozwiązań DDI
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: C1
  • Język niemiecki: B2+
  • Wielkość zespołu: 25 inżynierów z całej Europy
  • Wynagrodzenie do 20 000 PLN brutto lub do 120 PLN/h lub wyższe dla dziedzinowych Ekspertów
  • Podróże służbowe: do 15% (po pandemii)

Zakres zadań:

  • Projektowanie architektury rozwiązań na etapie procesu presales przy współpracy z działem sprzedaży
  • Wsparcie procesu sprzedaży poprzez dostarczanie koncepcji, ofert RFI/RFP, prezentacji, demo, POC, pilotów etc.
  • Identyfikowanie potrzeb technologicznych celem customizacji produktu i usług dodanych z obszaru bezpieczeństwa, automatyzacji procesów sieciowych etc.
  • Aktywne uczestnictwo w etapie wdrożenia i uruchamiania usługi we współpracy z inżynierami wdrożeniowymi
  • Opiekę posprzedażową nad rozwiązaniem we współpracy z działem serwisowym
Closes in 36 days!

Salary:

UoP: do 20 000 PLN brutto, B2B: do 120 PLN/h

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie we wspieraniu technicznej sprzedaży rozwiązań sieciowych korporacyjnych
  • Doświadczenie w technologiach sieciowych obejmujące którekolwiek z poniższych: TCP/IP, DNS, DHCP, LAN/WAN, Routing, Przełączanie, zapory, IPv4/v6, UNIX Admin, przełączniki, routery i zapory w środowiskach Intranet/Internet/Extranet
  • Znajomość systemu UNIX O/S i doświadczenie w Active Directory
  • Preferowane doświadczenie w pracy w firmie integrującej rozwiązania lub dostawcy usług
  • Umiejętności interpersonalne i prezentacyjne, z umiejętnością prostego wyrażania złożonej technologii
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Otwartość na naukę i pogłębianie wiedzy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Wielokulturowe środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego
  • Przejrzystą strukturę organizacyjną
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Budżet szkoleniowy
  • Eventy integracyjne
Any questions? Contact

Sabina Kulawik

Junior Recruitment Specialist