Job offers
Programista aplikacji mobilnych (React Native)
Published on: 1650412800

Informacje o projekcie:

  • Branża: usługi finansowe
  • Praca zdalna: hybrydowo, wymiar do ustalenia
  • Lokalizacja biura: Katowice, GPP Business Park
  • Budżet: do 10 000 PLN/netto/miesiąc + VAT lub do 10 000 PLN/brutto/miesiąc
  • Forma współpracy: B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony, stała współpraca
  • Start: w zależności od dyspozycyjności kandydata
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Tworzenie i wdrażanie oprogramowania frontend we współpracy z analitykami i projektantami
  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań technologicznych
  • Budowanie nowych rozwiązań w aplikacji mobilnej oraz jej aktualizowanie
  • Wprowadzanie modyfikacji, tworzenie nowych modułów oraz ich implementacja
  • Rozwiązywanie pojawiających się błędów
  • Dbanie o wydajność aplikacji i optymalizowanie jej
  • Dokumentowanie prac nad kodem
Closes in 41 days!

B2B: 10 000 PLN/netto/miesiąc + VAT, UoP: 10 000 PLN/brutto/miesiąc

Czego oczekujemy:

  • Minimum 1-rocznego doświadczenia w programowaniu frontend/mobile
  • Znajomości React Native, React
  • Doświadczenia w publikowaniu aplikacji w sklepach (App Store, Google Play, Huawei AppGallery)
  • Samodzielności i dobrej organizacji
  • Kreatywności w zakresie poszukiwania rozwiązań
  • Języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość Redux oraz zagadnień UI/UX
  • Znajomość JavaScript/TypeScript, HTML5 i CSS3 będzie plusem

Oferujemy:

  • Zdobycie specjalistycznej wiedzy w ciekawych obszarach zastosowania technologii IT
  • Możliwość udziału w procesie tworzenia i utrzymania produktów aplikacyjnych będących w portfolio firmy jak i możliwość udziału w ciekawych projektach o zasięgu ogólnoświatowym
  • Duże możliwości rozwoju osobistego i kompetencji technologicznych
  • Doświadczenie w różnych modelach wytwarzania oprogramowania
  • Rozwijanie samodzielności w działaniach
  • System premiowy oraz pakiet benefitów
Any questions? Contact

Monika Gawlik

Delivery Coordinator