Job offers
Scrum Master
Published on: 1650326400

Informacje o projekcie:

  • Branża: Medialna
  • Siedziba firmy: Kraków, Warszawa
  • Praca zdalna lub hybrydowa, ilość dni w biurze do ustalenia
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki: projektu: polski
  • Typ kontraktu: UoP lub B2B
  • Wynagrodzenie: 14-16k na UoP lub 900-1150 netto / dzień b2b

Zakres obowiązków:

  • Podnoszenie efektywności zespołów poprzez optymalizację ich pracy (zwykle współpraca z 2 zespołami)
  • Monitorowanie i raportowanie efektywności zespołów
  • Facylitacja spotkań, dyskusji, procesu podejmowania decyzji i rozwiązywania konfliktów
  • Współpraca z Product Ownerem w zarządzaniu backlogiem produktu, planowaniu rozwoju produktu, maksymalizacji wartości dostarczonej przez zespół
  • Reagowanie na przeszkody ograniczające pracę zespołów
  • Edukacja i rozwijanie zespołów oraz organizacji w zakresie Scrum i metodyk zwinnych
  • Wdrażanie nowych członków zespołu w proces scrumowy
  • Zapewnienie koordynacji między zespołami
  • Czuwanie nad transparentnością i przepływem informacji
Closes in 84 days!

Salary:

UoP: 14000 - 16000; B2B: 900 -1150 netto/dzień

Oczekiwania:

  • 3 + lata doświadczenie na stanowisku Scrum Master w zespołach technologicznych
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość metodyk zwinnych
  • Znajomość frameworków skalujących zwinne podejście do zarządzania projektami (np.: Nexus, Less, Spotify, Safe)
  • Wiedza na temat procesu wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętności planowania, komunikacji, współpracy i skutecznego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analityczne, dostrzegania ryzyka i rozwiązywania konfliktów
  • Doświadczenie w pracy z JIRA, Confluence, Miro
  • Mile widziane doświadczenie w rozpowszechnianiu praktyk Agile na poziomie organizacji oraz wdrażaniu frameworków skalujących

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę przy aplikacjach o 100% rozpoznawalności
  • Kompetentny, zgrany zespół, otwarty na dzielenie się wiedzą
  • Nowoczesny stack i mocne kompetencje w zespole
  • Praca przy budowie nowych aplikacji oraz wpływ na decyzje technologiczne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Eventy integracyjne
  • Nowocześnie wyposażone biuro
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist