Job offers
Product Owner
Published on: 1648771200

Informacje o projekcie:

  • Sektor: Finanse, FinTech
  • Siedziba firmy: Katowice, Wrocławska
  • Praca hybrydowa, 2 dni w biurze / tydzień - do uzgodnienia
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki: projektu: angielski
  • Typ kontraktu: UoP lub B2B
  • Wynagrodzenie: 14-17k na UoP lub 800-1100 netto / dzień b2b w zależności od doświadczenia i technicznego backgroundu

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie strategicznej roli w dostarczaniu wysokiej jakości przyrostów produktów
  • Ścisła współpraca z interesariuszami biznesowymi, analitykami i architektem w celu zdefiniowania wymagań dotyczących produktu
  • Współpraca z Scrum Masterem przy planowaniu rozwoju produktu
  • Zbieranie opinii na temat produktów od klientów, członków zespołu technicznego i innych interesariuszy
Closes in 102 days!

Salary:

UoP: 14000-17000 PLN B2B: 800-1100 PLN netto / dzień

Oczekiwania:

  • 2=3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w roli analityka lub inżyniera oprogramowania
  • Chęć do pracy z komponentami webowymi Azure, React, Angular, architekturą EDA
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę z innowacyjnym i międzynarodowym zespołem
  • Dostęp do szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Eventy integracyjne
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist