Job offers
Analityk Biznesowo-Systemowy
Published on: 1647475200

  • Projekty: rozwiązania analityczne/ BI dla zagranicznej firmy farmaceutycznej
  • Lokalizacja: Warszawa (Metro Słodowiec)
  • Praca zdalna: 100% lub hybrydowo
  • Długość współpracy: długofalowa
  • Język angielski: B2/C1
  • Budżet: 13-18k brutto lub 100 - 150 PLN/h netto na b2b, w zależności od poziomu doświadczenia

Zakres zadań:

  • Współpraca z klientem oraz z zespołem projektowym
  • Zbieranie, weryfikacja oraz zarządzanie wymaganiami w ramach inicjatyw Business Intelligence
  • Zrozumienie danych oraz procesów biznesowych klienta
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej wymagań, designu czy instrukcji obsługi
  • Weryfikacja dostarczonej wartości przez zespół developerski
  • Dbanie o spójność modelu danych, zgodność z przyjętymi standardami
  • Koordynacja małych i średnich inicjatyw wewnątrz projektu jako lider
  • Aktywny udział w inicjatywach wewnętrznych jak i zewnętrznych by zapewnić wymianę wiedzy oraz stały rozwój swój i członków zespołu
Closes in 117 days!

Salary:

B2B 100-150/PLN/H UoP 14 000-18 000 PLN

Wymagania:

  • 3+ letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego, Analityka Systemowego lub Analityka BI
  • Umiejętność przekładania języka biznesu na techniczny odwrotnie
  • Dobra znajomość SQL i baz danych oraz rozumienie i procesów ETL
  • Komunikatywność i proaktywność w działaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Jiry i Confluence
  • Mile widziana znajomość komponentów chmury Azure w zakresie zarządzania danymi

Oferujemy:

  • Możliwość pracy na najnowszych produktach firmy Microsoft, Amazon oraz Oracle
  • 60h/rok na naukę i rozwój oraz refundację kosztów uzyskanych certyfikatów
  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist