Job offers
Program Manager
Published on: 1647475200

Informacje o projekcie:

  • Siedziba firmy: Warszawa Metro Słodowiec
  • Charakter projektu: rozwiązania business intelligence dla firmy farmaceutycznej
  • Praca zdalna lub hybrydowa - wizyty w biurze raz na miesiąc
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki: angielski B2/C1
  • Metodologia: Agile
  • Wynagrodzenie: 150-180 zł/h B2B lub 18-24k brutto na umowę o pracę

Zakres zadań:

  • Zarządzanie projektami w zakresie funkcjonalności produktów i systemów w celu dostarczenia rezultatów zgodnych z wymaganiami właścicieli biznesowych i sponsorów, w określonym terminie i budżecie
  • Zarządzanie obszarami w dużych i złożonych programach
  • Kierowanie zespołem projektowym, w szczególności identyfikacja potrzeb zasobowych oraz ich skuteczne pozyskanie w organizacji, motywowanie i koordynowanie pracy członków zespołu projektowego, zlecanie i nadzór nad wykonaniem przydzielonych zadań w celu zapewnienia efektywnej i terminowej realizacji projektu
  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem w projekcie
  • Zarządzanie jakością w projekcie
  • Opracowywanie raportów
Closes in 117 days!

Salary:

B2B 150-180 PLN/H UoP 18 000-24 000 PLN

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi o budżetach powyżej 1 mln złoty
  • Umiejętność skutecznego zarządzanie złożonymi projektami
  • Bardzo dobra znajomość metod zarządzania projektami (PRINCE2, PMP)
  • Znajomość narzędzi wspierających pracę kierownika projektu: MS Office, MS Project, JIRA
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania zasobami ludzkimi
  • Umiejętność zarządzanie przez cele
  • Orientacja na klienta, współpracę i wyniki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę z zagranicznymi klientami
  • Projekty oparte na technologiach cloud: AWS oraz Azure
  • Przyjazną atmosferę oraz zgrany zespół, brak dress-code-u
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist