Job offers
Service Manager
Published on: 1646611200

Informacje o projekcie:

  • Branża: Finanse
  • Siedziba firmy: Warszawa, Katowice, Gdynia, Szczecin
  • Obszar projektu:
  • Praca zdalna: 100%
  • Język angielski: C1
  • Metodologia: Agile
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Podróże służbowe: możliwe, po pandemii
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Tech stack: ITIL, Jira, ServiceNow, Cloud solutions
  • Wynagrodzenie 18-22k brutto, tylko umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za bieżące zarządzanie, dostawę i obsługę wszystkich usług świadczonych klientom w ramach umowy
  • Odpowiedzialność za świadczenie tych usług o wysokiej jakości, na czas i zgodnie z budżetem
  • Odpowiedzialność za wdrażanie świadomości produkcyjnej, poczucia pilności i procesów produkcyjnych we wszystkich działaniach i zespołach świadczących usługi
  • Reprezentowanie klienta i client focus w ramach globalnej strategii organizacji
  • Konfigurowanie kompleksowego zarządzania usługami
  • Aktywny udział w procesie zarządzania incydentami, problemami i zmianami
  • Pełnienie funkcji punktu eskalacji w celu wsparcia zespołów i klienta
  • Profesjonalne rozpatrywanie skarg/obaw klientów w celu utrzymania dobrych relacji z klientami
  • Prowadzenie cyklicznych rozmów operacyjnych z klientami
  • Zarządzanie zewnętrznymi dostawcami usług
  • Zarządzanie dokumentacją wsparcia
Closes in 127 days!

Salary:

18-22k brutto

Wymagania:

  • Znajomość procesów ITIL oraz ich definicji, narzędzi i implementacji (Service Now)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami dotyczącymi oprogramowania / zarządzaniu wydaniami oprogramowania
  • Doświadczenie w konfigurowanie usług zarządzania aplikacjami oraz rozwiązań hostingowych dla klientów
  • Doświadczenie w roli Service Manager/Service Delivery Manager z ponad 4-letnim doświadczeniem
  • Doświadczenie w zakresie komponentów Cloud Hosting Solutions, w tym aspektów operacyjnych infrastruktury, środowisk, sieci i bezpieczeństwa
  • Umiejętność pracy pod presją i radzenia sobie ze stresem
  • Otwartość na podróże po pandemii

Oferujemy:

  • Możliwość projektowania i opracowywania złożonych rozwiązań integracyjnych
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Partnerskie podejście i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów na plany rozwoju pracowników
  • Możliwość uczenia się od globalnych ekspertów branżowych
  • Cykliczne imprezy i konkursy dla pracowników
  • Prywatną opieka medyczna i karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist