Job offers
Cloud Financial Manager
Published on: 1644969600

Informacje o projekcie:

  • Branża: FMCG
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Charakter projektu: wsparcie 20 zespołów operacyjnych w zarządzaniu usługami w chmurze w najbardziej opłacalny sposób w ujęciu globalnym; 100+ wirtualnych centrów danych IaaS i PaaS
  • Praca zdalna: 100% lub hybrydowo (do wyboru)
  • Podróże służbowe: okazjonalnie do Paryża i Warszawy
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki: angielski C1
  • Metodologia: Spotify
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia, preferowana współpraca B2B

Zakres zadań:

  • Analizowanie wydatków na rozwiązania w chmurze w celu opracowania planu optymalizacji; omawianie i dogrywanie planu z właścicielami kont oraz kontrolowanie jego wdrożenia
  • Ewidencjonowanie oraz raportowanie nagród oszczędnościowych w ramach globalnego planu optymalizacji kosztów firmy
  • Sterowanie optymalizacją FinOps na poziomie globalnym, bieżące śledzenie możliwości, analizy z menedżerami dostawcy chmury
  • Budowanie społeczności FinOps w firmie, szkolenie właścicieli kont w chmurze z najlepszych praktyk oraz uwzględnianiu ich w projektowaniu rozwiązań
  • Opracowywanie narzędzi FinOps
  • Zarządzanie obciążeniami zwrotnym zgodnie z rzeczywistym użyciem razem z managerami IT
  • Kontynuowanie planu rabatowego i rozliczeń z AWS/Azure
  • Obsługa umów z dostawcami chmur
  • Monitorowanie wydatków na poziomie grupy
Closes in 194 days!

Salary:

Wymagania:

  • 2+ doświadczenia w zarządzaniu finansowymi aspektami IT: modele cross-charge, plan optymalizacji kosztów, budżetowanie IT itp.
  • 3+ doświadczenie w zarządzaniu IT w zakresie finansów oraz zarządzaniu usługami, zarządzaniu portfelem usług i katalogiem, zarządzaniu zasobami oprogramowania
  • 3+ doświadczenia w zarządzaniu interesariuszami lub relacjami klient/dostawca
  • Techniczne doświadczenie oraz praktyczna znajomość jednej chmury publicznej
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wiele interakcji międzynarodowych)
  • Umiejętności analityczne. przywódcze oraz negocjacyjne

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Unikalną możliwość globalnego zarządzania finansami w zakresie rozwiązań chmurowych
  • Wielokulturowe środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Eventy integracyjne
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist