Job offers
Junior IoT Engineer- 100% zdalnie
Published on: 1644451200

Informacje o projekcie:

  • Branża: IoT - urządzenia smart mobility
  • Praca zdalna: 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Gliwice, Warszawa
  • Tech stack: C/C++, STM, RTOS
  • Budżet: 7000 - 10 000 brutto UoP (w zależności od doświadczenia)
  • Forma współpracy: UoP /b2b/ umowa zlecenie - w zależności od preferencji kandydata
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony

Zakres zadań:

  • Współpraca z zespołem inżynierskim odpowiedzialnym za budowę autorskich rozwiązań IoT
  • Montaż i serwis urządzeń IoT
  • Pomoc w budowaniu nowych prototypów
  • Diagnozowanie problemów w urządzeniach IoT
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
  • Integracja rozwiązań IoT z chmurą
Closes in 152 days!

Salary:

UoP: 7 000-10 000 brutto

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie w zakresie elektroniki, informatyki lub matematyki
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki i elektrotechniki
  • Znajomość języków programowania, w szczególności C/C++
  • Umiejętność montażu i serwisu urządzeń elektronicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umysł analityczny i zorientowany na szczegóły
  • Silne umiejętności komunikacyjne i zespołowe
  • Umiejętność działania w szybko zmieniającym się środowisku pracy

Mile widziane:

  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze mikrokontrolera ARM (takiego jak STM8/STM32)
  • Podstawowa znajomość systemów czasu rzeczywistego (np. RTOS)
  • Doświadczenie w projektowaniu prostych elementów elektronicznych (np. EAGLE, KiCad)
  • Znajomość Java i JavaScript
  • Znajomość JIRA i Confluence
  • Umiejętność czytania schematów układów elektronicznych

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach Smart City i IoT na arenie międzynarodowej
  • Praca w zespole ekspertów, możliwość rozwoju wiedzy w obszarze IoT
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, możliwe zastosowanie podatku od prac twórczych
  • Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka zdrowotna wraz z pakietem stomatologicznym
  • Pakiet szkoleniowy
  • Wielokulturowe środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego (w UE i poza nią)
Any questions? Contact

Sabina Kulawik

Junior Recruitment Specialist