Job offers
iOS Developer (100% praca zdalna)
Published on: 1638489600

Informacje o projekcie:

  • Branża: Bankowość mobilna
  • Praca zdalna: 100% z dowolnego miejsca w Polsce lub UE
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język projektu: polski
  • Development: 75% vs. Utrzymanie 25%
  • Wynagrodzenie:

Mid: do 1050 PLN/netto/dzień lub 15 000 PLN/brutto/mc

Senior: do 1200 PLN/netto/dzień lub 17 500 PLN/brutto/mc

Opis stanowiska:

  • Rozwój aplikacji związanej z bankowością mobilną
  • Rozwiązywanie problemów związanych z dostarczaniem oprogramowania
  • Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz interfejsów
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności w aplikacjach mobilnych
  • Współpraca z innymi zespołami
Closes in 221 days!

Salary:

do 1200 PLN/netto/dzień lub 17 500 PLN/brutto/mc

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformę iOS
  • Dobra znajomość języka Swift i umiejętność tworzenia aplikacji natywnych na iOS (RxSwift)
  • Znajomość tematyki dotyczącej zarządzania pamięcią w urządzeniach mobilnych
  • Znajomość MVVM
  • Doświadczenie w pracy z Git, Jira, Confluence
  • Umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa oraz kreatywność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport
Any questions? Contact

Monika Gawlik

Delivery Coordinator