Job offers
Junior Site Reliability Engineer
Published on: 1637798400

Informacje o projekcie:

  • Branża: Finanse
  • Lokalizacje oddziałów firmy: Katowice, Gdynia, Szczecin, Łódź, Kraków, Warszawa
  • Obszar projektu: Obsługa procesu tworzenia i wydawania aplikacji
  • Zespół: 10 inżynierów w Polsce i oddziałach zagranicznych
  • Metodologia: Agile
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: C1
  • Wynagrodzenie: 13-18k brutto / UoP lub 14-20k / B2B z płatnym urlopem w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Tech stack: Linux, Windows, k8s, Docker, MSSQL, Oracle DB, PostgreSQL, MongoDB, Terraform, Ansible, Azure DevOps, Jenkins, Git, SVN, DataDog, Azure monitoring stack, Bash/Python, JSON, PowerShell, ELK, Azure, AWS, Oracle OCI

Opis stanowiska:

  • Usprawnienie procesu tworzenia oprogramowania, w tym struktury kontroli źródeł, skryptów budowania, zapewnienia jakości, bezpieczeństwa itp.
  • Usprawnienie potoków ciągłego dostarczania
  • Zwiększenie samowystarczalności zespołów produktowych, poprzez uczenie ich i pomoc w automatyzacji
  • Zarządzanie konfiguracją infrastruktury i oprogramowania
  • Obsługa i ciągłe ulepszanie infrastruktury w chmurze
Closes in 17 days!

Salary:

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, codzienna współpraca z zespołami z Europy
  • Rok doświadczenia w zakresie konfiguracji DevOps i/lub cloud
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych oraz relacyjnych baz danych
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość, chęć uczenia się

Oferujemy:

  • Możliwość projektowania i opracowywania złożonych rozwiązań integracyjnych
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Partnerskie podejście i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów na plany rozwoju pracowników
  • Możliwość uczenia się od globalnych ekspertów branżowych
  • Cykliczne imprezy i konkursy dla pracowników (biegi biznesowe, paintball itp.)
  • Prywatną opieka medyczna i karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
Any questions? Contact

Sabina Kulawik

Junior Recruitment Specialist