Specjalista ds. Szacowania Utraty Wartości i Sprawozdawczości
Published on: 1715817600

Informacje o projekcie:

  • Rodzaj projektu: Bankowość
  • Lokalizacja: Warszawa/Wrocław/Gdańsk (praca hybrydowa w jednej z wymienionych lokalizacji)
  • Harmonogram pracy: Pon-Pt (8h)
  • Wymagane języki: Angielski
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę (docelowo na czas nieokreślony)
  • Poziom stanowiska: Mid/Specjalista

Zakres zadań:

  • Prowadzenie analiz jakościowych portfela kredytowego
  • Sporządzanie raportów okresowych oraz przygotowywanie prezentacji na potrzeby Zarządu
  • Udział w procesie prognozowania i przygotowywanie zestawień finansowych na potrzeby planów budżetowych
  • Przygotowywanie stress-testów
Closes in 2 days!

Salary:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: bankowość i finanse, ekonomia, rachunkowość zarządcza, big data)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w bankowości (w departamencie ryzyka/raportowania)
  • Doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel oraz SQL
  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Premia kwartalna
  • Platforma kafeteryjna
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Szkolenia i kursy zawodowe
  • Możliwości rozwoju
Any questions? Contact

Agnieszka Bazyl

Recruitment Specialist