Job offers
Cloud And Network Security Expert
Published on: 1709078400

  • Lokalizacja: Kraków/Gdańsk/Warszawa (praca hybrydowa w jednym z tych biur)
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Poziom: Regular/Senior
  • Język projektu: Polski
  • Zespół: 14 osobowy zespół bezpieczeństwa

Zadania:

  • Udział w pracach związanych z opracowywaniem i implementacją konfiguracji chmury publicznej w kontekście bezpieczeństwa oraz jej styku z rozwiązaniami on-prem (środowisko Azure i GCP)
  • proponowaniu rozwiązań zapewniających bezpieczny dostęp użytkowników do zasobów chmurowych oraz on-prem biorąc pod uwagę elementy ryzyka oraz wymagania regulacyjne,
  • Implementacja rozwiązań w zakresie ustawień polityk bezpieczeństwa, zarządzania tożsamością oraz separacji komponentów adekwatnie do poziomu ryzyka i obowiązujących standardów i regulacji,
  • Optymalizacja konfiguracji rozwiązań multi-cloud, również pod kątem bezpieczeństwa,
  • Tworzenie i rozbudowa narzędzi usprawniających i monitorujących pracę systemów oraz ich bezpieczeństwo,
  • Implementacja polityk bezpieczeństwa w systemach lokalnych oraz chmurowych, budowa narzędzi automatyzujących,
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej
Closes in 31 days!

Salary:

Wymagania:

  • Min. 4-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza na temat funkcjonowania chmury publicznej (Azure lub GCP) z uwzględnieniem stosowanych mechanizmów bezpieczeństwa w chmurze
  • Doświadczenie w automatyzacji za pomocą Terraform, Ansible oraz CI/CD
  • Wysoka wiedza z zakresu zagadnień bezpieczeństwa sieciowego oraz na temat protokołów sieciowych,
  • Wiedza z zakresu firewall, proxy
  • Znajomość technik bezpieczeństwa oraz umiejętność programowania w shell unix, python,
  • Znajomość systemu Linux/Unix, doświadczenie w administrowaniu serwerami w Internecie oraz znajomość technologii Kubernetes i NSX bedą dużymi atutami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia i umiejętności kandydata
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym opiekę stomatologiczną)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Kartę Multisport
  • Zniżki u partnerów
  • Kafeterię benefitową
  • Ofertę rozwojową i edukacyjną.
  • Bonus za polecenie osoby do pracy według Programu Poleceń.
Any questions? Contact

Agnieszka Szalinska

Delivery Coordinator