Job offers
Security Administrator
Published on: 1709078400

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego Partnera, firmy z sektora finansowego, poszukujemy Security Administratora, który dołączy do działu bezpieczeństwa sieciowego i rozwiązań IT, zajmującego się utrzymaniem i rozwojem infrastruktury bezpieczeństwa oraz zarządzaniem systemami bezpieczeństwa.

  • Lokalizacja: biura znajdują się w Krakowie, Warszawie oraz Gdańsku (praca hybrydowa)
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Poziom: Regular/Senior
  • Język projektu: Polski

Zakres zadań:

  • Zarządzanie rozwiązaniami bezpieczeństwa, takimi jak DLP, AV, EDR, PAM.
  • Wspomaganie rekonfiguracji systemów w celu podniesienia ich poziomu bezpieczeństwa lub dostarczenie nowych funkcjonalności.
  • Tworzenie narzędzi usprawniających, automatyzujących i monitorujących pracę systemów bezpieczeństwa.
  • Branie udziału w optymalizacji procesów biznesowych związanych z bezpieczeństwem oraz we wprowadzaniu automatyzacji, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.
  • Udzielanie wsparcia analitycznego przy rozwiązywaniu awarii i problemów.
  • Uczestniczenie we wdrożeniach i dokumentowaniu pracy systemów.
Closes in 35 days!

Salary:

Wymagania:

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami lub rozwiązaniami bezpieczeństwa.
  • Znajomość zagadnień związanych z ochroną DLP, AV, EDR, PAM oraz integracji tych rozwiązań z systemem SIEM.
  • Zdolności analitycznne oraz rozwiązywania problemów, w tym analizy i interpretacji alertów bezpieczeństwa.
  • Znajomość systemu Windows i mechanizmów bezpieczeństwa, w tym polityk GPO i integracji z AD.
  • Wiedza na temat baz danych SQL i Oracle.
  • Znajomości technik bezpieczeństwa.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w konfigurowaniu i administrowaniu narzędziami DLP, AV, EDR, PAM, potwierdzone certyfikatami producentów.
  • Wiedza na temat technik automatyzacyjnych oraz technologii chmurowych.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną (w tym opiekę stomatologiczną).
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Kartę Multisport.
  • Zniżki u partnerów.
  • Kafeterię benefitową.
  • Ofertę rozwojową i edukacyjną.
  • Bonus za polecenie osoby do pracy według Programu Poleceń.
Any questions? Contact

Marta Wyrzychowska

Recruitment Specialist