Job offers
Lead Network Security Expert
Published on: 1709078400

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego Partnera, firmy z sektora finansowego, poszukujemy Senior Network Security Experta, który dołączy do działu bezpieczeństwa sieciowego i rozwiązań IT, zajmującego się utrzymaniem i rozwojem infrastruktury bezpieczeństwa oraz zarządzaniem systemami bezpieczeństwa.

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Kraków (praca hybrydowa)
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Poziom: Regular/Senior
  • Język projektu: Polski

Zakres zadań:

  • Współtworzenie architektury bezpieczeństwa oraz administrowanie infrastrukturą bezpieczeństwa.
  • Wdrażanie narzędzi usprawniających, automatyzujących oraz monitorujących pracę systemów bezpieczeństwa.
  • Aktywne uczestnictwo w projektach związanych z chmurą oraz automatyzacją procesów, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa.
  • Ekspertyza w projektach IT oraz prowadzenie dokumentacji technicznej.
  • Udzielanie wsparcia analitycznego i eksperckiego przy rozwiązywaniu problemów oraz awarii.
  • Aktywny udział w wdrożeniach i dokumentowaniu pracy nowych systemów.
Closes in 35 days!

Location:

Salary:

Wymagania:

  • Doświadczenie w administrowaniu infrastrukturą bezpieczeństwa IT.
  • Znajomość sieci IP oraz protokołów sieciowych.
  • Umiejętność analizy ruchu sieciowego oraz znajomość systemów Linux/Unix, technologii firewall, VPN, IDS, IPS, LoadBalancer.
  • Znajomość technik bezpieczeństwa oraz programowania w Shell unix lub Python.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii automatyzacyjnych oraz chmurowych (np. Ansible, Kubernetes, NSX, Teraform).
  • Chęć uczestniczenia w dyżurach (on-call około raz na 2 miesiące).

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną (w tym opiekę stomatologiczną).
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Kartę Multisport.
  • Zniżki u partnerów.
  • Kafeterię benefitową.
  • Ofertę rozwojową i edukacyjną.
  • Bonus za polecenie osoby do pracy według Programu Poleceń.
Any questions? Contact

Marta Wyrzychowska

Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients