Job offers
SAP
0
SAP Developer
Published on: 1708905600

Informacje o projekcie:

  • Sektor: Technologiczny
  • Siedziba firmy: Wrocław
  • Praca zdalna lub hybrydowa (jeden dzień w tygodniu / jeden dzień na 2 tygodnie)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki projektu: polski i angielski
  • Podróże służbowe: 10-15%
  • Typ kontraktu: UoP
  • Wynagrodzenie: 20-24 na UoP z KUP
  • Etapy rekrutacji: 2 spotkania online

Zakres obowiązków:

  • Zrozumienie potrzeb, procesów i wymagań działów biznesowych w celu dostarczenia optymalnego rozwiązania
  • Wsparcie projektów w obszarze SAP HCM i SAP SuccessFactors
  • Projektowanie, rozwój i konsultacje dotyczące programów (ABAP, WD4A, FIORI itp.) oraz interfejsów (usługi internetowe lub oData)
  • Zarządzanie operacyjne wdrożonymi rozwiązaniami HR, w tym konfiguracja narzędzi od zewnętrznych dostawców
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami projektowymi
  • Pełnienie wiodącej roli podczas wdrażania rozwiązania, w tym możliwość podróży po Europie
  • Zapewnienie wsparcia technicznego systemu po jego wdrożeniu
  • Podążanie za najnowszymi trendami i zmianami w dziedzinie rozwoju SAP
  • Współpraca z wieloma działami IT w celu zapewnienia interoperacyjności różnych interfejsów i API
Closes in 36 days!

Salary:

UoP: 20 000 - 24 000 PLN

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych
  • Kompetencje w programowaniu ABAP, potwierdzone co najmniej 3-letnią praktyką
  • Doświadczenie w zakresie SAP HCM i SAP SuccessFactors oraz wiedza integracyjna w tych obszarach
  • Umiejętności analityczne, podejście metodyczne, wysokie umiejętności koncepcyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:

  • Umiejętności w zakresie rozwoju Fiori oraz usług OData
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Podstawowa znajomość zasad zarządzania czasem / podstawowa wiedza z zakresu HR

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę z KUP oraz roczny bonus
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia
  • Sympatyczny i zgrany zespół FI/CO
  • Pracę w innowacyjnym sektorze
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Dostęp do platform szkoleniowych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie na życie
  • Eventy integracyjne i charytatywne
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist