Job offers
Konsultant SAP CO
Published on: 1708905600

Informacje o projekcie:

  • Sektor: Technologiczny
  • Siedziba firmy: Wrocław
  • Praca zdalna lub hybrydowa (jeden dzień w tygodniu / jeden dzień na 2 tygodnie)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki projektu: polski i angielski
  • Typ kontraktu: UoP
  • Wynagrodzenie: 20-24 na UoP z KUP
  • Etapy rekrutacji: 2 spotkania online

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie operacjami aplikacji, doradztwo dla użytkowników oraz stała optymalizacja istniejących rozwiązań SAP (zarówno R3, jak i w przyszłości S4/Hana) oraz zarządzanie finansami IT (Apptio) z głównym uwzględnieniem obszaru finansów i controllingu
  • Aktywna współpraca w analizie oraz dalszym rozwoju funkcji biznesowych oraz interdyscyplinarnych procesów, ściśle współpracując z działami specjalistycznymi
  • Wsparcie w opracowywaniu koncepcji i rozwiązań wspólnie z jednostką biznesową
  • Przeprowadzanie technicznych wdrożeń w SAP/Apptio oraz przeprowadzanie i dokumentowanie testów funkcjonalnych i integracyjnych we współpracy z działami biznesowymi
  • Udział w strategicznych projektach i inicjatywach w obszarze finansów oraz wsparcie międzynarodowych projektów wdrożeniowych
Closes in 32 days!

Salary:

UoP: 20 000 - 24 000 PLN

Oczekiwania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenie w konsultingu IT lub podobnym środowisku, ze szczególnym uwzględnieniem SAP CO, systemie projektowym w SAP oraz zarządzaniu finansami IT w Apptio
  • Bardzo dobra znajomość modułów SAP FI/CO/PS (dostosowywanie, struktury danych, procesy), a także Apptio One, będzie mile widziana
  • Otwartość na nowe procesy i inicjatywy
  • Samodzielność i niezależność w działaniu
  • Chęć pracy wg metod zwinnych (Scrum, Kanban)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę z KUP oraz roczny bonus
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia
  • Sympatyczny i zgrany zespół FICO
  • Pracę w innowacyjnym sektorze
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Dostęp do platform szkoleniowych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie na życie
  • Eventy integracyjne i charytatywne
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist