Job offers
IT Problem Manager
Published on: 1707350400

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego klienta poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko IT Problem Manager, cechującej się zaangażowaniem, umiejętnością analitycznego myślenia, kreatywnością w działaniu oraz umiejętnością pracy w warunkach presji czasu.

  • Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowy model pracy, po okresie wdrożenia raz na dwa tygodnie praca z biura)
  • Rodzaj umowy: kontrakt B2B lub umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 13 000 - 14 000 brutto (umowa o pracę) lub 15 000 - 17 000 netto + VAT B2B
  • Data startu: 2 kwietnia lub później, w zależności od okresu wypowiedzenia kandydata

Zadania:

  • Aktywne zarządzanie problemami poprzez szybką reakcję i podejmowanie działań prewencyjnych, włączając w to ustalanie priorytetów, analizę oraz kontrolę procesu wprowadzania zmian zarówno naprawczych, jak i zapobiegawczych.
  • Śledzenie oraz ocena wskaźników KPI i SLA związanych z zarządzaniem problemami.
  • Współpraca z zespołami IT wsparcia technicznego, administratorami systemów, Incydent Managerem oraz Service Desk Managerem.
  • Nawiązywanie współpracy zarówno z klientami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w kontekście zarządzania problemami.
  • Aktualizowanie bazy wiedzy, zapewnienie poprawności zawartych w niej materiałów.
  • Nadzór nad procedurami dotyczącymi rozwiązywania problemów oraz ich regularna aktualizacja.
Closes in 51 days!

UoP: 13 000 - 14 000 PLN brutto, B2B: 15 000 - 17 000 PLN netto + VAT B2B

Wymagania:

  • 2 - 3 lata doświadczenia na stanowisku Problem Manager przy realizacji procesu end to end, od momentu zarejestrowania problemu do momentu wdrożenia rozwiązania.
  • Znajomość technologii IT dotyczących usług technicznych oraz ich elementów składowych, takich jak serwery, stacje robocze, sieci, bazy danych oraz procesy wytwarzania i rozwoju oprogramowania.
  • Doświadczenie w nadzorowaniu procesu problem managementu, aktywne prowadzenie spotkań z biznesem oraz dostawcami, a także egzekwowanie terminowej realizacji ustalonych celów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Aktualny certyfikat ITIL na poziomie co najmniej ITIL Foundation.
  • Doświadczenie w procesach optymalizacji oraz ciągłego doskonalenia działań w obszarze wsparcia technicznego.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz umiejętność dzielenia się wiedzą.

Oferujemy:

  • Dostęp do multikafeterii (dostępne między innymi Multisport, bilety do kina, vouchery do sklepów i inne).
  • Prywatne opieka medyczna dla pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu także na członków rodziny.
  • Dostęp do platformy szkoleniowej oraz możliwość dofinansowania szkoleń i kursów.
  • Program rekomendacji pracowniczej.
  • Dogodną lokalizację biura (bezpośrednio przy SKM/WKD Al. Jerozolimskie).
  • Kawa, herbata, owoce oraz słodycze w biurze.
  • Brak dress code\"u.
Any questions? Contact

Marta Wyrzychowska

Recruitment Specialist