Job offers
AI Product Owner
Published on: 1705881600

Szukamy pasjonata AI, entuzjastycznej i pełnej energii osoby, która chciałaby pomóc w kształtowaniu przyszłości bankowości, Dla banku obsługującego małe i średnie firmy oraz klientów indywidualnych, poszukujemy AI Product Ownera, który dołączy do zespołu, by wspólnie realizować wizję banku zarządzanego przez sztuczną inteligencję!

Informacje o projekcie:

  • Branża: bankowość
  • Praca zdalna: możliwa praca w 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Gdańsk Wrzeszcz/ Warszawa Mokotów
  • Budżet: b2b 800 - 1200 PLN/dzień - w zależności od doświadczenia
  • Długość kontraktu: współpraca długoterminowa
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Współtworzenie strategii AI w Banku
  • Identyfikowanie obszarów z potencjałem na zastosowanie narzędzi AI - wykonywanie analizy rynku i trendów oraz koordynacja współpracy z dostawcami
  • Pełnienie roli Product Ownera dla wewnętrznego rozwiązania opartego na ChatGPT
  • Wyszukiwanie możliwości zastosowania ChatGPT we wszystkich komórkach i procesach w banku
  • Współpraca z interesariuszami na wszystkich szczeblach w celu identyfikacji potrzeb oraz zbierania feedbacku dot. działania jak i wizji produktu
  • Tworzenie, priorytetyzacja i aktualizacja backlogu produktu, współpraca z wewnętrznym działem developerskim rozwijającym narzędzie
Closes in 68 days!

Location:

Salary:

B2B: 800 - 1200 PLN/dzień

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w roli Product Ownera lub w zarządzaniu projektami AI w sektorze finansowym
  • Jesteś entuzjastą i pasjonatem możliwości jakie niesie za sobą wykorzystanie narzędzi AI
  • Znasz technologię i trendy w obszarze sztucznej inteligencji
  • Umiejętność dostrzegania możliwości zastosowania narzędzi AI
  • Umiejętność proponowania, inicjowania i wdrażania zmian w zakresie wykorzystania narzędzi AI
  • Znajomość angielskiego - min. B2

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną (pokrywającą 70% kosztów) + pakiet rehabilitacyjny. Możliwa opcja pakietu rodzinnego
  • Kartę MultiSport (również dla osoby towarzyszącej)
  • Ubezpieczenie na życie
Any questions? Contact

Malgorzata Trojan

Delivery Coordinator

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients