Job offers
Architekt Oprogramowania
Published on: 1704844800

Informacje o projekcie:

  • Branża: Telekomunikacyjna
  • Siedziba firmy: Warszawa południowo - zachodnia
  • Obszar projektu: rozwój systemu sprzedażowego o dużej skali
  • Praca zdalna: 60%, 2 dni w biurze
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Podróże służbowe: 2 razy w roku
  • Budżet: 150-160 netto / godzina - b2b
  • Proces rekrutacji: 2 spotkania

Zakres zadań:

  • Współdziałanie z Architektami Rozwiązań przy opracowywaniu koncepcji i strategii rozwoju oraz ustalaniu zakresu funkcjonalnego głównego systemu sprzedażowego
  • Współpraca z Product Ownerem nad backlogiem, obejmująca modelowanie wymagań i procesów biznesowych
  • Codzienna koordynacja pracy zespołu programistycznego i testerów w celu terminowego dostarczania wartości biznesowej z zachowaniem najwyższej jakości w ramach ustalonego budżetu
  • Projektowanie interfejsów systemu sprzedażowego z pozostałymi systemami w firmie
  • Przeprowadzanie analizy wydajności i skalowalności systemu
  • Udzielanie rekomendacji technologicznych do wdrożonych rozwiązań
Closes in 78 days!

Salary:

B2B: 150-160 PLN netto / godzina

Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Architekta, preferowane w dużej firmie
  • Znajomość i doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie znaczącym atutem
  • Znajomość strategicznego projektowania oprogramowania, w tym Domain-Driven Design oraz Event-Driven Architecture
  • Doświadczenie w programowaniu w stosie Java, Spring Boot, PostgreSQL / Mongo DB, Apache Kafka, Kubernetes, silniki BPMS
  • Umiejętność przeprowadzania analizy wymagań biznesowych oraz negocjacji z biznesem odnośnie realizowalności wymagań
  • Kompetencje w zakresie szacowania pracochłonności projektów programistycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość standardów w sektorze Telco, w tym modelu TM Forum SID
  • Doświadczenie z technologiami chmurowymi, w szczególności GCP

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Współpracę z branżowymi ekspertami
  • Budżet szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Eventy integracyjne
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist