Job offers
Angular Frontend Developer
Published on: 1701993600

Rozbudowujemy zespół programistów Frontend do dużego projektu typu greenfield, polegającego na opracowaniu nowej implementacji silnika do rezerwacji biletów lotniczych oraz portalu internetowego. Dołącz do zespołu, który tworzy ciekawe projekty dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie!

Informacje o projekcie:

  • Branża: Lotnicza
  • Obszar projektu: stworzenie nowego systemu do rezerwacji biletów lotniczych; budowa nowego portalu internetowego - projekt typu greenfield, single page application
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile/ Scrum
  • Wynagrodzenie: b2b: 800 - 1070 PLN/dzień netto, UOP: 13 000 - 16 500 brutto
  • Tech stack: Angular 12, Typescript, Rest API, Bitbucket, Jenkins, SonarQube, Nexus Repository, PostgreSQL, standard WCAG

Zakres zadań:

  • Tworzenie nowej internetowej platformy do rezerwacji biletów lotniczych - projekt greenfield
  • Tworzenie elementów frontendu w Angularze
  • Integrowanie serwisu z innymi systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Dbanie o wysokie standardy kodowania zgodnie z dobrymi praktykami
  • Pomoc w identyfikowaniu błędów i ich rozwiązywaniu
  • Programowanie reaktywne (rxjs) oraz umiejętne zarządzanie stanem (redux pattern)
  • Praca w zespołach Scrumowych, cross-functional
  • Opracowywanie testów jednostkowych i integracyjnych na poziomie frontendu
  • Język angielski - prowadzenie dokumentacji technicznej (komentarze, sam język w kodzie) i projektowej (user stories, opisy zadań)
Closes in 118 days!

B2B: 800 - 1070 PLN/dzień netto, UOP: 13 000 - 16 500 PLN brutto

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji internetowych w Angular
  • Znajomość: JavaScript, TypeScript , SASS, HTML
  • Umiejętność pracy z Git, REST API, JWT, Docker
  • Znajomość standardu WCAG
  • Umiejętności analityczne
  • Otwartość na wiedzę biznesową
  • Komunikatywna znajomość jezyka angielskiego (min. B1/B2)
  • Mile widziana chęć rozwoju w kierunku Fullstack Developera
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży lotniczej / turystycznej / rezerwacyjnej

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w dużym greenfieldowym projekcie dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie
  • Pracę w gronie doświadczonych ekspertów
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną (pokrywającą 70% kosztów) + pakiet rehabilitacyjny. Możliwa opcja pakietu rodzinnego
  • Kartę MultiSport (również dla osoby towarzyszącej)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
Any questions? Contact

Malgorzata Trojan

Delivery Coordinator