Job offers
Agile Coach
Published on: 1698364800

Szukamy entuzjastycznej, pełnej energii i pasji osoby, która chciałaby pomóc w rozwoju zwinnej społeczności jako Agile Coach, dla banku obsługującego małe i średnie firmy oraz klientów indywidualnych.

Informacje o projekcie:

  • Branża: bankowość
  • Praca zdalna: możliwa praca w 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Gdańsk Wrzeszcz/ Warszawa Mokotów
  • Budżet: b2b 120 - 150 PLN/H - w zależności od doświadczenia - możliwa praca part-time
  • Długość kontraktu: około 6 miesięcy
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Analiza aktualnego procesu Scrum; identyfikowanie i diagnozowanie problemów z procesami
  • Wdrażanie i rozwijanie zwinnych praktyk w zespole programistycznym
  • Zapewnienie przestrzegania zasad Scrum i innych metodyk Agile
  • Prowadzenie treningów i warsztatów dla zespołu w celu zwiększenia efektywności i jakości pracy
  • Dbanie o ciągłe doskonalenie procesów rozwoju oprogramowania
  • Wspieranie komunikacji między zespołem deweloperskim a interesariuszami biznesowymi
  • Pomoc zespołowi w rozwiązywaniu konfliktów i problemów
  • Monitorowanie i raportowanie postępów wdrożenia zwinnych metodologii
  • Tworzenie warunków bezpieczeństwa dla zespołu, aby mógł eksperymentować, ponosić porażki i uczyć się
Closes in 159 days!

Location:

Salary:

B2B: 120 - 150 PLN/h

Czego oczekujemy:

  • 4-letnie doświadczenie zawodowe jako Agile Coach lub Scrum Master
  • Umiejętność doskonalenia zespołów programistycznych i wdrażania zwinnych metodologii
  • Doskonała znajomość Scrum i innych technik Agile
  • Praktyczna znajomość cyklu życia produktu
  • Zdolność do efektywnego przekazywania wiedzy i prowadzenia szkoleń
  • Silne umiejętności interpersonalne i mentorskie
  • Umiejętność coachingu zespołu i menedżerów

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B, możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Odpowiedzialną, nową rolę z dużą swobodą działania, możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Współpracę z ekspertami i pasjonatami w swojej dziedzinie
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport
Any questions? Contact

Malgorzata Trojan

Delivery Coordinator

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients