Job offers
Python Developer
Published on: 1663804800

Zakres zadań:

  • Tworzenie zaawansowanych systemów, rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Wdrożenia systemów dla klientów, głownie z branży finansowej
Closes in 23 days!

Salary:

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Python
  • Znajomość Django Framework
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Umiejętność pracy i rozumienie zagadnień z Docker, docker-compose
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i testów integracji
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT, znajomość zasad git-flow
  • Znajomość zagadnień związanych z CI/CD
  • Doświadczenie w pracy z issue tracker (JIRA/YouTrack)
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z warstwą serwerową i sieciową aplikacji webowych
  • Umiejętność pracy na systemie Linux
  • Podstawowa znajomość HTML5 i CSS
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się wewnątrz zespołu (spotkania w języku angielskim)

Mile widziane:

  • Znajomość działania narzędzi: Tornado, Redis, Celery, RabbitMQ, Graylog, Elasticsearch
  • Znajomość standardów autoryzacji (OAuth 2, OIDC, JWT)
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • Doświadczenie w pracy z Kubertnetes
  • Doświadczenie w pracy z GCP
  • Umiejętność wytwarzania aplikacji mobilnych

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Regularne spotkanie z ekspertami IT i nie tylko
Any questions? Contact

Tamara Szostakowska

Recruitment Specialist