Job offers
Konsultant BizTalk
Published on: 1662422400

Informacje o projekcie:

  • Branża: Konsulting
  • Siedziba firmy: Katowice
  • Praca zdalna: 100%
  • Obszar projektu: Migracja do Azure
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Wielkość zespołu: kilka osób w Polsce + zespoły w Norwegii
  • Język angielski: B2/C1
  • Podróże służbowe: Okazjonalne do Norwegii
  • Wynagrodzenie: Regular: 1200-1600 netto dzień/ B2B, Senior 1600-2000 netto / dzień / B2B

Zakres zadań:

  • Integracja architektury i projektów na platformie Azure
  • Odpowiedzialność za architekturę integracji i wybór interfejsu w chmurze/on-premises
  • Odpowiedzialność za działanie i monitoring platformy integracyjnej, w tym rozwiązywanie problemów operacyjnych
  • Analiza i dokumentacja wymagań biznesowych dla integracji
  • Zarządzanie projektami we wdrażaniu i utrzymywaniu integracji BizTalk
  • Zarządzanie zespołami offshore w celu spełnienia wymagań integracyjnych
  • Udoskonalenia pierwszej linii wsparcia w zakresie incydentów związanych z integracją
  • Analiza i naprawa w przypadku krytycznych problemów
Closes in 7 days!

BtB: Regular: 1200-1600PLN net/day, Senior 1600-2000PLN net/day

Wymagania:

  • Doświadczenie z BizTalk 2016 w zakresie architektury korporacyjnej, projektowania i wdrażania - artykułowanie wymagań biznesowych w celu integracji projektu technicznego
  • Bardzo dobra znajomość Logic Apps, Azure Functions, bazy danych NoSQL
  • Umiejętność podejmowania decyzji w zakresie architektury integracyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Biegłość w analizie wymagań i opracowywaniu dokumentacji technicznej
  • Umiejętność skutecznej komunikacji z menedżerami biznesowymi i dostawcami

Oferujemy:

  • Stabilne i międzynarodowe środowisko pracy
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist