Job offers
AP Accounant with Spanish or Portuguesse
Published on: 1647475200

Zakres projektu:

  • Weryfikowanie i przetwarzanie przychodzących faktur PO i nie PO, not kredytowych i innych dokumentów AP
  • Uzgadnianie kont AP
  • Utrzymanie i dostarczanie raportów AP (Aging, GR/IR, AP Recon)
  • Przygotowywanie i uruchamianie propozycji płatności terminowo i dokładnie
  • Aktualizacja wewnętrznych procesów i instrukcji
  • Utrzymanie i dostarczanie odpowiednich dokumentów do audytu, zgodnie z wymaganiami, i wspieranie współpracowników w podobnych prośbach
  • Inne zadania związane z procesem AP
  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta wszystkim interesariuszom
Closes in 117 days!

Salary:

Wymagania dotyczące kompetencji:

  • Preferowane wykształcenie wyższe w zakresie finansów i rachunkowości lub administracji biznesowej
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego lub portugalskiego na poziomie B2
  • Preferowana znajomość SAP lub/i Navision Higgs
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (wymagany Excel)
  • Dbałość o szczegóły i świetne umiejętności organizacyjne
  • Zorientowanie na rozwiązania z silnymi umiejętnościami analitycznymi
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie na życie PZU
  • ubezpieczenie zdrowotne - Luxmed (do wyboru dwa warianty)
  • kartę sportową Multisport ( 3 warianty do wyboru)
  • karta lunchowa
  • premie roczne (wysokość zależy od stażu w firmie)
  • wczasy pod gruszą
  • dofinansowanie do aktywności kulturowo-rozrywkowej lub sportowej
Any questions? Contact

Barbara Skrok-Szczur

Delivery Coordinator