Job offers
Inżynier oprogramowania C++
Published on: 1645056000

Informacje o projekcie:

  • Branża: Automatyzacja projektowania elektronicznego
  • Praca zdalna: 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Katowice, Warszawa
  • Tech stack: C++ 14, SystemC, TLM2, Linux, GIT, Perforce, Agile
  • Budżet: 9 300 - 14 000 PLN brutto
  • Forma współpracy: UOP lub B2B do indywidualnego rozważenia
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: angielski

Zakres zadań:

  • Tworzenie wirtualnych platform, które modelują najnowocześniejsze projekty elektroniki i wykorzystują wbudowane oprogramowanie do testowania i debugowania platform
  • Opracowywanie i testowanie modeli SystemC/TLM2 przy użyciu C++ i autorskich narzędzi
  • Integrowanie i testowanie sterowników z systemem Linux Kernel
Closes in 145 days!

Salary:

9 300 - 14 000 PLN brutto

Czego oczekujemy:

  • 2-4 lata dośw na podobnym stanowisku
  • Tytuł licencjata lub magistra z informatyki, inżynierii komputerowej lub elektrotechniki
  • Dobrej znajomości C/C++ popartej minimum 2-letnim doświadczeniem komercyjnym
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie z SystemC i platformami wirtualnymi
  • Doświadczenie z symulatorami, emulatorami lub innym oprogramowaniem EDA

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy stacjonarnej lub w pełni zdalnej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w rozwijającej się, globalnej organizacji
  • Udział w szkoleniach technicznych i seminariach
  • Możliwość zakupu akcji pracowniczych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport Plus
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Dodatkowe płatne dni wolne
Any questions? Contact

Sabina Kulawik

Junior Recruitment Specialist