Job offers
Frontend Developer with Angular- 100% remote
Published on: 1643155200

Informacje o projekcie:

  • Branża: Lotnicza
  • Obszar projektu: stworzenie nowego systemu do rezerwacji biletów lotniczych; projekt typu greenfield, single page application
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa lub 100% zdalnie
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B1/B2
  • Metodologia: Agile/ Scrum
  • Wynagrodzenie:
  • Mid: b2b: 800 - 1200 PLN/dzień netto, UOP: 13 000 - 17 000 brutto
  • Senior: b2b 1100 - 1350 PLN/ dzień netto; UOP: 17 000 - 22 000 brutto
  • Tech stack: Angular 10, Apache Camel, Bitbucket, Jenkins, SonarQube, Nexus Repository, PostgreSQL, AWS

Zakres zadań:

  • Tworzenie nowej internetowej platformy do rezerwacji biletów lotniczych - projekt greenfield
  • Tworzenie elementów frontendu w Angularze
  • Programowanie reaktywne (rxjs) oraz umiejętne zarządzanie stanem (redux pattern)
  • Praca w zespołach Scrumowych, cross-functional
  • Opracowywanie testów jednostkowych i integracyjnych na poziomie frontendu
  • Język angielski - prowadzenie dokumentacji technicznej (komentarze, sam język w kodzie) i projektowej (user stories, opisy zadań)
Closes in 167 days!

B2B 1100 - 1350 PLN/ dzień netto; UOP: 17 000 - 22 000 brutto

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii frontendowych SPA (Single Page App) - preferowany Angular poparta kilkuletnim doświadczeniem
  • Umiejętność pracy z API REST
  • Dbałość o dobrą jakość kodu. Umiejętność tworzenia kodu, który jest testowalny
  • Umiejętności analityczne
  • Otwartość na wiedzę biznesową
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Komunikatywna znajomość jeżyka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży lotniczej / turystycznej / rezerwacyjnej

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w dużym greenfieldowym projekcie dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie
  • Pracę w gronie doświadczonych ekspertów
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
Any questions? Contact

Sabina Kulawik

Junior Recruitment Specialist