Unleash your potential

Inżynier Wsparcia Technicznego z językiem niemieckim (Automatyka Budynków)

Reference number

PLLH/2

Creation date

2020-04-20

Job position

Province

śląskie

Localization

Katowice

Working time

Full time

Scope of duties

Jeżeli szukasz dla siebie miejsca, w którym będziesz rozwijać swój potencjał otrzymując dużą samodzielność i dostęp do rozwiązań branżowych najwyższej klasy, zapraszamy do aplikowania. Naszym Partnerem jest globalny lider w dostarczaniu rozwiązań automatyzujących dla przemysłu. W związku z postępującymi procesami centralizacyjnymi w spółce poszukujemy osoby mówiącej biegle po niemiecku i komunikatywnie po angielsku, która dołączy do kilkunastoosobowego zespołu odpowiedzialnego za wsparcie techniczne klientów z całej Europy w zakresie produktów automatyki budynków. Jest to nowo tworzony zespół, dzięki czemu będziesz mieć szansę uczestniczenia w procesie budowania procesów oraz uruchamiania usługi w Polsce. Dołączając do zespołu otrzymasz również bardzo szczegółowy plan wdrożenia na stanowisko i szereg szkoleń produktowych.

Informacje o projekcie:
  • Branża: Systemy przemysłowe
  • Lokalizacja: Katowice, Żelazna
  • Godziny pracy: 9 – 17
  • Języki obce: niemiecki C1
  • Podróże służbowe: okazjonalnie
  • Możliwość pracy zdalnej: okazjonalnie
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny, potem na czas nieokreślony

Zadania:
  • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących funkcjonowania systemów zarządzania budynkami
  • Rejestrowanie wszystkich interakcji z Klientami i Partnerami w bazie danych CRM (SAP)
  • Opracowywania dokumentacji wewnętrznej dotyczącej produktów, procesów i procedur
  • Współpraca z inżynierami wsparcia technicznego na poziomie IV nad zaawansowanymi problemami
  • Utrzymanie standardów rozmów na wysokim poziomie jakości w zakresie przyjętych KPI

Basic requirments

  • Wykształcenie kierunkowe (automatyka, elektryka, mechanika lub adekwatne)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego C1
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z wsparciem technicznym produktów przemysłowych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz zarządzania czasem

Additional requirments

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość środowiska Microsoft potrzebnego do funkcjonowania systemów (Windows Server, LAN/WAN)

We offer

  • Możliwość aktywnego udziału w rozwoju nowo powstającego zespołu
  • Dogodną lokalizację biura, w pobliżu SSC
  • Kartę MultiSport, atrakcyjny pakiet opieki medycznej
  • Comiesięczny dodatek językowy do pensji
  • Bezpłatny dostęp do porad specjalistów (np. prawnik)
  • Pakiet relokacyjny