fbpx

Unleash your potential

Technik IBX

Reference number

111/2

Creation date

2020-02-10

Job position

Technik IBX

Province

mazowieckie

Localization

Warszawa

Working time

Full time

Scope of duties

W związku z dynamicznym rozwojem globalnego Data Center naszego Klienta – amerykańskiej firmy z obszaru IT, poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za zarządzanie infrastrukturą, zapewnienie optymalnej wydajności i trwałości instalacji technicznych o znaczeniu krytycznym dla funkcjonowania obiektu, wdrażając i nadzorując planowany program przeglądów, napraw prewencyjnych oraz poprzez regularne testy.

Informacje o projekcie:
  • Branża: IT
  • Lokalizacja: Plac Europejski (Rondo Daszyńskiego) oraz biura klientów
  • Godziny pracy: 7:00 – 19:00 (8 godzin dziennie w systemie zmianowym lub dyżury telefoniczne)
  • Języki: angielski/polski

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie działania wszystkich instalacji z optymalną wydajnością i niezawodnością, zapewniając kulturę "ZERO DOWN TIME"
  • Wdrażanie globalnych standardów firmy w zakresie testowania i systemu PPM – planowych przeglądów prewencyjnych infrastruktury technicznej w tym UPS-ów, klimatyzacji oraz agregatów prądotwórczych
  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji z przeglądów oraz jej uaktualnienie
  • Nadzór prac wykonywanych przez wyspecjalizowanych wykonawców - zgodnie z Globalnymi Standardami Obsługi i instrukcjami producentów
  • Reagowanie na sytuacje awaryjne
  • Monitorowanie stanu pracy infrastruktury oraz zużycia energii
  • Przygotowanie i przegląd SOP oraz procedur awaryjnego działania
  • Utrzymywanie bezpieczeństwa i higieny pracy poprzez wdrażanie polityk i procedur BHP
  • Współpraca z klientami, doradztwo techniczne
  • Realizacja nowych instalacji zasilania sprzętu Klientów zgodnie ze specyfikacją firmy
  • Współpraca z innymi ośrodkami Data Center w sytuacjach awaryjnych

Basic requirments

  • Wykwalifikowany elektryk lub kwalifikacja w zakresie elektrotechniki / inżynierii mechanicznej i / lub odpowiednie doświadczenie w zakresie pracy lub wykwalifikowany technik/inżynier systemów klimatyzacji/chłodnictwa
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w środowisku zorientowanym na infrastrukturę
  • Znajomość i zrozumienie systemów UPS / Systemów Agregatów prądotwórczych z perspektywy konserwacji
  • Umiejętność koordynowania i kontroli prac prowadzonych przez podwykonawców
  • Znajomość j. angielski w stopniu średniozaawansowanym – warunek konieczny
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Uprawnienia do dokonywania wpisów w Centralnym Rejestrze Operatorów F-gazy
  • Planowanie, organizowanie i ustalanie priorytetów działań
  • Pełne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny

We offer

  • Bardzo dobre warunki finansowe oparte na umowę o pracę
  • Dodatek za pracę w nadgodzinach
  • Roczna premia oparta o realizację wyznaczonych celów
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med
  • Szkolenia, spotkania integracyjne
  • Miejsce pracy w ścisłym centrum miasta