fbpx

Unleash your potential

Java Developer

Reference number

PLAC/8

Creation date

2019-09-04

Job position

Province

mazowieckie

Localization

Warsaw

Working time

Full time

Scope of duties

W Cyclad współpracujemy z dużymi międzynarodowymi dostawcami usług informatycznych, aby zwiększyć ich potencjał i kształtować świat przyszłości. Dla naszego partnera specjalizującego się w dostarczaniu technologii omnichannel, poszukujemy Java developerów. Dołącz do nas i zapewnij najwyższą jakość Customer Experience na rynku!

Informacje o projekcie:
  • Branża: rozwiązania IT dla sektora farmaceutycznego
  • Rodzaj projektu: Rozwój innowacyjnej platform komunikacji, zapewniającej efektywną obsługę klienta
  • Lokalizacja: Warszawa-Mokotów, ul. Wołoska
  • Praca zdalna: po okresie wdrożenia 1-2 dni/tydzień
  • Wynagrodzenie: 70 – 100 PLN/netto/h + VAT (B2B)

Obowiązki:
  • Praca z technologiami takimi jak: Java 11, Kafka, Elasticsearch, PostgreSQL, Kubernetes, GraphQL
  • Tworzenie nowoczesnej architektury mikroserwisowej
  • Czynny wkład w projektowanie /doskonalenie architektury systemu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej wytworzonych przez Ciebie elementów systemu
  • Udział w spotkaniach dotyczących koncepcji technicznej systemu

Basic requirments

  • Minimum 3-letnie komercyjne doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Bardzo dobrej znajomości systemu kontroli wersji GIT
  • Bardzo dobrej znajomości języka Java
  • Bardzo dobrej znajomości Spring
  • Dobrej znajomości SQL, Spring Boot, Hibernate, Spring Cloud, Maven
  • Znajomości testów jednostkowych JUnit oraz Mockito/Spock
  • Komunikatywności, odpowiedzialności, zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pracy z dokumentacją techniczną

Additional requirments

  • Doświadczenie przy projektowaniu architektury mikroserwisowej
  • Doświadczenie w pracy z produktami Atlassian (JIRA/Confluence)
  • Doświadczenie w pracy z silnikiem Kubernetes oraz GraphQL
  • Znajomość zagadnień Continuous Integration oraz Continuous Delivery
  • Chęci nauczenia się bądź znajomości Dockera
  • Otwartość na nowe technologie
  • Znajomość technologii Kafka

We offer

  • Pracę w innowacyjnym zespole R&D, który kreuje i tworzy własne produkty
  • Transfer wiedzy doświadczonymi i pełnymi pasji programistami
  • Szkolenia zawodowe, dzięki którym będziesz mógł podnosić swoje kwalifikacje
  • Industrialne, dobrze wyposażone biuro na Mokotowie
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Elastyczne godziny pracy (start pomiędzy 7 – 10)