Unleash your potential

Account Manager

Reference number

PLDC/40

Creation date

2020-02-26

Job position

Province

pomorskie

Localization

Gdańsk

Working time

Full time

Scope of duties

Informacje o projekcie:
  • Branża: IT i Nowe Technologie
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie: podstawowe uzależnione od + system premiowy
  • Benefity: Multisport, ubezpieczenie medyczne, liczne szkolenia i kursy językowe
  • Harmonogram pracy: pełen etat, elastyczne godziny pracy, 8h/dzień, start: 8:00-10:00

Zakres zadań:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie północnej Polski
  • Analiza trendów rynkowych oraz identyfikowanie nowych możliwości we współpracy z działem rozwoju biznesu
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy
  • Negocjowanie warunków współpracy i finalizowanie sprzedaży
  • Wsparcie w procesie rekrutacji i zatrudniania Specjalistów na potrzeby prowadzonych projektów
  • Reprezentowanie organizacji na zewnątrz (eventy, konferencje, etc.)
  • Współpraca z klientem wewnętrznym pod kątem realizowanych projektów

Basic requirments

  • ​Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingu IT i/lub usług rekrutacji IT
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów i relacji biznesowych
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Orientacja na osiąganie celów biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego/ francuskiego będzie dodatkowym atutem

We offer

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premie handlowe uzależnione od osiągniętych rezultatów
  • Benefity takie jak karta Multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość nauki języków obcych